Preskočiť na obsah

Vyhodnocovacia jednotka prietoku FCU-400 slúži k meraniu a zobrazovaniu objemového prietoku v otvorených kanáloch a žľaboch. Jednotka tvorí zostavu s ultrazvukovými hladinomermi ULM-53 s komunikačným výstupom RS 485/Modbus RTU, kde napájanie snimačov je zaistené priamo z jednotky vystupným napätím 24V DC.

Jednotka môže merať okamžité prietoky až v 4 kanáloch naraz. Jednotka je vstavaná do prístrojovej krabičky určenej pre montáž na stenu. Pripojovacia svorkovnica je umiestnená vo vnútri spodnej časti pristroja. Na prednom paneli sú 4 tlačítka slúžiace k nastaveniu všetkych funkcií.

Jednotky môžu byť vybavené dvoma alebo štyrmi releovými výstupmi. Ďalej obsahuje komunikačné rozhranie RS 485/Modbus RTU – Master pre pripojenie snímačov a rozhranie RS 485/Modbus RTU – Slave pre komunikáciu s vyššou vrstvou. Na čelnom panely je USB vstup pre prenos archivovanych dát z jednotky na flash disk vo formáte csv.

Zákazník si môže naviac zvoliť webový server, alebo prúdový výstup 0/4 – 20 mA. Binárny vstup je v základnej konfigurácii. Jednotlivé typy je možné objednať v dvoch napájacích verziách.

Prospekt k produktu s podrobnejšími informáciami si môžete stiahnuť nižšie.